Turniej żaków

W niedzielę 17.02.2019 odbył się w Wałbrzychu turniej piłki nożnej żaków Flex Technic Cup. Wzięło w nim udział 10 zespołów w tym dwa z Akademii Piłkarskiej Futgol. Pierwszą drużynę stanowiły dzieci z rocznika 2010 a drugą z rocznika 2011. Po rozegraniu wszystkich spotkań młodsza drużyna zameldowała się na 4 miejscu, a starsza na 6.

Nasi piłkarze pokazali się naprawdę z bardzo dobrej strony - strzelili wiele goli i stracili ich też całkiem pokaźną liczbę :)

W każdym spotkaniu grali z pełnym zaangażowaniem, czym zasłużyli sobie na gorące brawa i pochwały od zgromadzonych rodziców i publiczności. Każdy taki turniej to zbieranie piłkarskiego doświadczenia i możliwość bezcennego rywalizowania z ciekawymi przeciwnikami. Na pewno to kiedyś zaprocentuje.

Wyniki AP FUTGOL I:

AP Futgol- Szczyt Boguszów I 2:0