KLUB 100 PRZYJACIÓŁ AKADEMII PIŁKARSKIEJ FUTGOL

W dzisiejszym dniu ruszyła niezwykła inicjatywa, którą nazwaliśmy KLUB 100 PRZYJACIÓŁ AKADEMII PIŁKARSKIEJ FUTGOL. Skierowana jest ona zarówno do firm jak i osób fizycznych. Włączyć się w nią więc może każda osoba, która chce pomóc dzieciom trenującym w naszej akademii. A cel jest bardzo szlachetny. Dzięki zebranym pieniądzom ufundujemy darmowy pobyt dzieciom na naszych obozach piłkarskich, które regularnie odywają się podczas letnich wakacji i ferii zimowych. W pierwszej kolejności z wpłat na inicjatywę KLUB 100 skorzystają dzieci z rodzin najuboższych i wielodzietnych, których rodziców nie stać, by sfinanować uczestnictwo swoim dzieciom na obozie piłkarskim. Jednak w miarę powiekszania się KLUBU 100 chcemy by wszystkie dzieci trenujące w AP Futgol miały częściowe lub całkowite dofinanansowanie to tego typu sportowych wakacji.

Jeśli więc masz możliwość włączenia się w tą szlachetną inicatywę to nie zwlekaj i wstąp już dziś do KLUBU 100!

Jeśli znasz jakiegoś przedsiębiorcę, lub firmę, która może wesprzeć naszą akację- przekaż mu tę informację!

Szczegóły całej inicjatywy znajdziesz na naszej oficjalnej stronie klubowej w zakładce KLUB 100!

Bo przecież więcej jest radości z dawania niż brania!