III miejsce w turnieju Górnik Cup Orlik 2019

Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna orlików z rocznika 2008, która zajęła III miejsce w turnieju Górnik Cup Orlik 2019 w Kamiennej Górze. Wzieły w nim udział następujące drużyny:

1. AP FUTGOL Czarny Bór
2. UKS Marcinowice
3. Olimpia Kowary
4. MKS Chełmsko Śląskie
5. Kamiennogórska AP
6. Karkonosze Jelenia Góra
7. Górnik Wałbrzych I
8. Górnik Wałbrzych II

Nasza drużyna w pierwszym meczu fazy grupowej pokonała UKS Marcinowice 4:0, następnie uległa 0:1 Kamiennogórskiej AP, a w ostatnim meczu fazy grupowej pokonała Górnika Wałbrzych II 1:0. Zajeliśmy pierwsze miejsce w grupie i w półfinale zmierzyliśmy się z Karkonoszami Jelenia Góra, które pokonały nas 2:0. Pozostał nam mecz  o trzecie miejsce, w którym pokonaliśmy Kamiennogórską Akademię Piłkarską 1:0, biorąc tym samym rewanż za porażkę w meczu grupowym. Zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie  MKS Chełmsko Śl., które pokonało wfinale Karkonosze Jelenia Góra 2:0.

Nasza drużyna spisała się znakomicie a dodatkowo Patryk Jeliński wraz z Marcinem Tokarskim z MKS Chełmsko Śl. zostali wybrani najlepszymi zawodnikami turnieju. Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom udziału w turnieju!