Trzeci remis

W dzisiejszym dniu zespół młodzików gościł w Czarnym Borze lidera rozgrywek PUKS Victorię Wałbrzych. Nasi piłkarze postanowili być mało gościnni i od pierwszej minuty rozpoczęli prawdziwe oblężenie bramki wałbrzyszan, którzy mieli ogromne problemy z wyjściem poza własną połowę. Fakt, że przez całą pierwszą część meczu nasz bramkarz nie miał ani razu piłki w rękach obrazuje obraz gry, ale cieniem na nim kładzie się nieskuteczność naszego zespołu. Pomimo kilku wybornych sytacji ani razu piłka nie wpadła do bramki i do przerwy było 0:0

Druga połowa rozpoczęła się podobnie i już klika minut po przerwie Kamil Babula miał znakomitą sytację do zdobycia gola jednak jego strzał przeleciał tuż obok słupka. Jako, że niewykorzystane sytacje lubią się mścić chwilę po tej akcji nadzialiśmy się na kontrę Victorii i pierwszy celny strzał przeciwników znalazł drogę do naszej siatki. Jednak już za chwilę zrehabilitował się Kamil Babula i po bliźniaczej akcji tym razem bez problemów umieścił piłkę w bramce rywala i było 1:1. Niestety już parę minut później pewnie grająca nasza defensywa podarowała prezent napastnikowi gości, który znalazł się sam na sam z naszą bramkarką i wyprowadził Victorię na prowadzenie 2:1. Nasz zespół pokazał jednak kolejny raz charakter i potężne uderzenie z dystansu Michała Majerskiego wylądowało pod poprzeczką i znowu było remisowo- tym razem 2:2. I mimo, że nasi zawodnicy atakowali do końca i mieli jeszcze przynajmniej trzy znakomite sytuacje do zdobycia goli, to mecz zakończył się remisem. Jest to już nasz trzeci pod rząd remis w rozgywkach ligowych, a okazja na przełamanie będzie już w najbliższą środę 15.05.2019 o godz. 17.00 bowiem przyjeżdża do nas drużyna AP Champions Nowa Ruda.