Dobry występ żaków

Dziś ruszyła runda wiosenna ligi żaków, w której występuje ponad 30 drużyn z okręgu wałbrzyskiego grających w 6 ligach.
Nasze dwie drużyny zawodników ( rocznik 2010/11 ) walczyły z powodzeniem w III lidze. Bardzo blisko zwycięstwa w całej III lidze była drużyna AP Futgol 1 składająca się w całości  z zawodników z rocznika 2011. Niestety w meczu o pierwsze miejsce przegraliśmy nieszczęśliwie z Victorią Wałbrzych 0:1, choć nasi zawodnicy stworzyli sobie mnóstwo okazji do zdobycia goli i powinni wygrać ten mecz przynajmniej pięcioma bramkami. W ten sposób turniej wygrali wyżej wspomniani wałbrzyszanie a nasze zespoły zajęły odpowiednio II ( AP Futgol 1) i IV miejsce ( AP Futgol 2).

Naszym dzielnym wojownikom gratulujemy super występu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie ligi żaka, który odbędzie się 27.05.2019 w godz. 16.00- 18.30.