Ruszyła liga skrzata

Dziś wystartowała I edycja ligi skrzata ( dzieci z roczników 2012/13). Wystawiliśmy dwie drużyny, a naszym rywalem był tylko zespół Szczytu Boguszów- Gorce. Wszystkie zespoły rozegrały po cztery spotkania, grając każdy z każdym mecz i rewanż. Nasi najmłodsi adepci spisali się wyśmienicie, strzelili wiele goli, przeprowadzili mnóstwo udanych akcji, a co najważniejsze mieli sporo dobrej zabawy. Ostatecznie po podsumowaniu wyników na pierwszym i drugim miejscu znalazły się nasze obie drużyny, a trzecie mejsce zajął Szczyt Boguszów- Gorce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszego turnieju wspaniałej postawy na boisku i poza nim.

W czerwono- czarnych barwach zobaczyliśmy dziś następujące gwiazdy:
Kacper Gryzło, Kacper Kunicki, Piotr Stawiarski, Marcel Malinka, Alex Skowron, Krzysztof Koch, Michał Piekarski, Filip Pierzchała, Patryk Kogut, Gracjan Przysło

Wyniki:

AP FUTGOL II - AP FUTGOL I : 4:2