Pracowity weekend naszej akademii

To był pracowity,a zarazem bardzo aktywny weekned naszych zawodników i zawodniczek.

W sobotę 23.01.2021 grupa żaków z rocznika 2012 wystartowali w turnieju w Mieroszowie, gdzie rywalizowało 10 drużyn podzielonych na 2 grupy.

3) Akademia Piłkarska Futgol

Reprezentowali nas: Gracjan Przysło, Marcel Malinka, Piotr Stawiarski, Leon Charzewski, Patryk Kogut, Szymon Rudziński, Mikolaj Turosz, Krzysztof Tymkowski, Adam Bojda, Kacper Kunicki

Także w sobotę o godz.16.00 mecz sparingowy w Wałbrzychu na sztucznej murawie rozegrała drużyna młodzików (rocznik 2008 i młodsi). Przeciwnikiem był miejscowy Górnik Wałbrzych. Mecz rozegrano w trzech tercjach po 30 minut i zakończył się remisem 1:1 a gola strzelił Mateusz Rudnicki.

Skład: Malwina Pokrzywa, Patryk Jeliński, Maciej Grygorcewicz, Dawid Dublański, Ignacy Osmolak, Piotr Smoleń, Kamil Surgieniewicz, Weronika Poręba, Mateusz Rudnicki, Emilia Nawrocka, Gracjan Trojanowski, Szymon Nawrocki, Oliwier Kempczyński.

Na koniec warto wspomnieć o naszych czterech dzielnych orlikach z rocznika 2011, którzy reprezentowali naszą akademię na prestiżowym, rozgrywanym pod balonem turnieju w Legnicy. Michał Krzysrek, Konrad Jeliński, Julian Lepucki i Olek Truszczyński wraz z kolegami z Orła Lubawki, KAP-u Kamienna Góra i AS Krzeszów wystąpili wspólnie pod nazwą The Best Kamienna Góra. W tym dwu dniowym rywalizowało  czołowych 12 drużyn z naszego województwa. Wygrało Zagłębie Lubin, drugi był Parasol Wrocław, a trzecie Football Academy Legnica, a nasza drużyna zajęła 10 miejsce.