Zwycięstwo na inaugurację!

Drużyna młodzików po jesiennym awansie udanie rozpoczęła zmagania w IV lidze młodzika młodszego.

Pierwszy mecz przyszło nam zagrać w Pieszycach, gdzie zmierzyliśmy się z drużyną Pogoni. Mecz był bardzo zacięty,  a oba zespoły stworzyły dobre widowisko. Wygraliśmy 2:0 po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy i po golu niezawodnego Mateusza Rudnickiego. Warto jednocześnie zaznaczyć wspaniałą postawę w bramce Malwiny Pokrzywy, na którą tego dnia nikt nie mógł znaleźć sposobu. Co ciekawe, z powodu kilku braków kadrowych na pozycji defensywnego pomocnika znakomite zawody zagrał nominalny bramkarz Ignacy Osmolak. I spisał się znkomicie! Jednak brawa należą się całej drużynie, która zasłużenie wygrała na trudnym terenie w Pieszycach i przywiozła do domu pierwsze cenne 3 punkty!