Porażka ze Szczytem

Niestety nie udał nam się wyjazd do Boguszowa, gdzie przegraliśmy z miejscowym Szczytem 4:2.

Pierwsza połowa była bardzo nieudana w naszym wykonaniu- przysłowiowo tłukliśmy głową w mur, nie potrafiąc przebić się przez obronę przeciwnika. Gospodarze wykorzystali skwapliwie naszą niemoc i dwukrotnie skierowali piłkę do naszej bramki. W drugiej części meczu nasza gra wyglądała o niebo lepiej i co najważniejsze została udokumentowana dwoma pięknymi bramkami Kamila Babuli i Dawida Lewczyńskiego. Widząc, że jest szansa powalczyć o pełną pulę, właściwie wszyscy nasi zawodnicy raz po raz atakowali bramkę Szczytu, jednak w końcówce meczu nadzialiśmy się na dwie kontry przeciwnika i niestety tym razem wróciliśmy do domu na tarczy.