Przerwany mecz!

W sobotę o 17.00 równo z pierwszym gwizdkiem sędziego w meczu  z drużyną Orlika Kłodzko rozpętała się nad naszym stadionem potężna ulewa. W gęstych strugach padającego deszczu o wiele lepiej radził sobie nasz zespół, który przypuścił huraganowe ataki na bramkę przyjezdnych. Ich efektem był gol Jakuba Gieńca. Niestety z każdą minutą nasze boisko zamieniało się w ogromne jezioro i coraz trudniej było przeprowadzić na nim nawet proste akcje. W przerwie meczu sędzia uznał, że stan murawy nie nadaje się do dalszego kontunuowania meczu i odgwizdał przerwanie meczu. Oznacza to, że wkrótce będziemy musięli dokończyć mecz- czyli rozegrać drugą połowę spotkania w  terminie wyznzczonym przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Rozpocznie się on od wyniku 1:0 dla AP Futgol, bowiem wynik zostaje zachowany do momentu rozpoczęcia drugiej części meczu.

Na pocieszenie pozostaje fakt, żę już w najbliższą środę rozegramy kolejne spotkanie- tym razem na wyjeździe w Boguszowie- Gorcach, gdzie zmierzymy się z miejscowym Szczytem. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz.18.00.