Nieudana inauguracja

W sobotę swój pierwszy mecz ligowy rozegrała nasza drużyna młodzików, która po jesiennym awansie występuje obecnie w IV lidze okręgowej. Przeciwnikami był zespół Akademii Piłkarskiej Champions Nowa Ruda. Mecz rozegraliśmy na wyjeździe na obiekcie Piasta Nowa Ruda, a rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bowiem już w 13 minucie wyszliśmy na prowadzenie 1:0 po golu Jakuba Gieńca. Niestety kilka minut przed przerwą nieszczęśliwe samobójcze trafienie zanotował Kornel Nieczyperowicz i do przerwy było 1:1. W tej połowie mieliśmy jeszcze dwie znakomite sytuacje do zdobycia goli, ale nie udało nam się ich wykorzystać, a był to okres naszej naprawdę dobrej gry.

Po zmianie stron dalej twała bardzo zacięta i wyrównana walka , ale gole strzelali już tylko gospodarze. Uczynili to trzykrotnie, a nam mimo kilku wybornych sytuacji nie udało się umieścić piłki między słupkami. Zawodnicy AP Champions Nowa Ruda z każdą minutą grali coraz lepiej i w dodatku umieli wykorzystywać stwarzane przez siebie sytuacje, co sprawiło, że z dalekiego wyjazdu wróciliśmy bez zdobyczy punktowej. Mecz ostatecznie zakończył się naszą porażką 4:1.

Okazja do zmazania plamy nadarzy się już bardzo szybko, bowiem w najbliższą sobotę o godz.11.00 rozegramy mecz z pierwszym liderem tych rozgrywek- Szczytem Boguszów- Gorce, który rozgromił w swoim inauguracyjnym występie Górnika Boguszów- Gorce aż 10:0

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!