Wygrana dziewcząt z MKS Polonia Świdnica

W środę 27.03.2019 nasza drużyna dziewcząt rozegrała mecz towarzyski z zespołem młodziczek i juniorek MKS Polonia Świdnica. Spotkanie rozegrano w trzech tercjach po 30 minut każda. W pierwszej części pomimo wielu sytuacji z obu stron nie zobaczyliśmy goli. W drugiej tercji pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyła Vanessa Kosek i ta część meczu zakończyła się wynikiem 1:0. Najwięcej goli padło w trzeciej tercji. Najpierw gola na 2:0 strzeliła Emilia Nawrocka, a kilka minut później wynik na 3:0 podwyższyła Vanessa Kosek. Przeciwniczki na cztery minuty przed końcem spotkania zdobyły honorową bramkę i mecz zakończył się wygraną Akademii Piłkarskiej Futgol 3:1

Naszym rywalkom ze Świdnicy serdecznie dziękujemy za przybycie na mecz i sportową rywalizację. Życzymy udanych występów w lidze.