Brązowe medale orlików w III memoriale im. Piotra Wąsika

1 maja w Głuszycy odbył się turniej piłki nożnej dla orlików "III memoriał Piotra Wąsika", w którym nasza drużyna w gronie 8 zespołów zajęła trzecie miejsce, powtarzając osiągnięcie z zeszłego roku .

W fazie grupowej najpierw pokonaliśmy Victorię Świebodzice 3:0, a następnie Włókniarza Głuszycę 2:0. W decydującym meczu o pierwsze miejsce w grupie po bardzo zaciętym spotkaniu ulegliśmy zespołowi Zdrój Jedlina Zdrój 0:1 i zajęliśmy drugie miejsce w Grupie A. W półfinale czekał na nas zwycięzca Grupy B Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, z którym przegraliśmy 0:3. W meczu o III miejsce w turnieju zmierzyliśmy się z Gryfem Świdnica. Po niezwykle emocjonującym pojedynku to nasz zespół cieszył się z wygranej 2:1 i uplasował się na najniższym miejscu na podium. Turniej wygrał Górnik Nowe Miasto zwyciężając Zdrój Jedlina Zdrój 3:0. Wartym zauważenia jest fakt, że nasza zawodniczka Malwina Pokrzywa, została wybrana najlepszą bramkarką turnieju. Serdecznie gratulujemy!

Sam turniej po raz kolejny był fantastycznie zorganizwany! Wszystkie dzieci dostały poczęstunek, a także wiele upominków i fantastyczne nagrody. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie!