Skrzaty dały pokaz :)

W sobotę nasze dwie najmłodsze drużyny skrzatów uczestniczyły w turnieju piłkarskim zorganizowanym przez Szkołę Piłki Nożnej Dziewiątka w Wałbrzychu. Uczestniczyło w nim aż 10 zespołów :
1) Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka I
2) Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka II
3) Górnik Wałbrzych I
4) Górnik Wałbrzych II
5) Górnik Wałbrzych III
6) Due Soccer Świebodzice
7) Zdrój Jedlina Zdrój
8) Football Academy Wałbrzych
9) Akademia Piłkarska Futgol I
10) Akademia Piłkarska Futgol II

Nasze najmłodsze nadzieje piłkarskie spisały się rewelacyjnie, wygrywając w sumie aż 9 meczów i tylko w jednym remisując, co sprawiło, że drużyna AP Futgol I wygrała cały turniej, a AP Futgol II zajęła  III miejsce. Cały turniej był super zorganizowany, dzieci mogły się zmierzyć z naprawdę wymagającymi rywalami, wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a najlepsze trzy zespoły zostały nagrodzone pucharami.

Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w tym turnieju, a naszym małym dzielnym wojownikom gratulujemy wspaniałej postawy na boisku i poza nim.

Powiązana galeria: