Za wysoka porażka

W sobotę nasza najstarsza drużyna rozegrała swój trzeci mecz w okręgowej lidze młodzika. Tym razem pojechaliśmy do Kłodzka, by zmierzyć się tam z zespołem Orlik Kłodzko.

Od pierwszej minuty widać było, że będzie to dla nas trudne spotkanie, bo przeciwnik prezentował się bardzo korzystnie, więc walka trwała głównie w środku boiska. Niestety w 22 minucie błąd popełnił sędzia, który nie dostrzegł, że piłka opuściła końcową linię boiska i zawodnik gospodarzy wbił piłkę do naszej pustej bramki. Na domiar złego pięć minut później pechowo interweniował w polu karnym nasz zawodnik Kornel Nieczyperowicz, który umieścił samobójczym strzałem piłkę w swojej bramce i do przerwy przegrywaliśmy 2:0.

Po przerwie nasza drużyna rzuciła się do odrabiania strat i zepchnęła rywala do obrony stwarzając sobie kilka sytuacji do zdobycia gola. Jednak przeciwinik przetrwał nasz napór i w końcówce meczu wyprowadził dwie zabójcze kontry i tym samym wróciliśmy do domu z wysoką porażką 4:0, która zupełnie nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

Okazja do poprawy nastrojów nadarzy się już w najbliższą środę o godz.16.00 kiedy zagramy na własnym stadionie z drużyną Hutnika Szczytno.