Trampkarze na czele

W sobotę drużyna trampkarzy rozegrała swój drugi ligowy mecz, a przeciwnikiem był zespół Orzeł Lubawka.

Od pierwszej minuty nasi zawodnicy ruszyli do ataku i długo nie musieliśmy czekać na efekt bramkowy. Najpierw mocnym uderzeniem za pola karnego popisał się Szymon Grudzień, a kilka minut później najlepiej w polu karnym zachował się Kornel Nieczyperowicz, który z bliska umieścił piłkę w siatce rywala i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:0

Druga połowa ponownie rozpoczęła się od mocnego akcentu naszej drużyny, bowiem już kilkanaście sekund po wznowieniu Szymon Grudzień ponownie strzałem z daleka zdobywa dla nas trzecią bramkę. Wysokie prowadzenie trochę rozluźniło nasz zespół, a efektem był gol kontaktowy zdobyty przez gości. Jednak w pozostałych sytuacjach bardzo dobrze spisywała się nasza obrona kierowana przez grającego świetne zawody Stanisława Nosala i pewnie broniącego bramkarza Maksymiliana Świta. Do ich poziomu bardzo dobrze dostosowała się reszta drużyny, skutkiem czego był ładny gol autorstwa Łukasza Czernika po świetnej asyście Miłosza Szewczyka.

Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody zwyciężając ostatecznie 4:1 i jako jedyna zdobyła w pierwszych dwóch meczach komplet punktów, co spowodowało, że zasłużenie jest liderem IV ligi okręgowej trampkarzy! Gratulujemy!