Drużyna młodzików zainaugurowała rozgrywki

W sobotę 7.09 drużyna młodzików rozegrała na wyjeździe swój pierwszy mecz w IV lidze okręgowej młodzika.  Przeciwnikiem był zespół Victorii Świebodzice, który okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Pierwszego gola strzelił dla nas rozgrywający tego dnia fenomenalne zawody Dawid Lewczyński. Niestety jeszcze do przerwy gospodarze zdobyli dwie bramki i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:2.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia z naszej strony bowiem piękną główką po niesamowitej asyście Dawida Lewczyńskiego popisał się najmniejszy na boisku nasz nowy kapitan Patryk Jeliński i było już 2:2. Jednak kilka minut później fenomenalnym strzałem z dystansu wynik na 3:2 dla Victorii Świebodzice ustalił zawodnik gospodarzy. Pomimo wielu okazji zarówno z jednej jak i z drugiej strony wynik nie uległ już zmianie i pierwszy mecz naszej drużyny zakończył się porażką.

Pomimo niekorzystnego wyniku nasza drużna pokazała się z naprawdę dobrej strony i należą jej się wielkie brawa za walkę i umiejętności, które pokazała na boisku. Dziękujemy!