Porażka mlodzików z MKS Szczawno

W sobotę 21.04.2018 drużyna młodzików rozegrała swój trzeci mecz ligowy, a przeciwnikiem był zespół MKS Szczawno Zdrój. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, mało w niej było klarownych sytuacji strzeleckich, a kibice zobaczyli tylko jednego gola. którego strzelili gospodarze. Po przerwie nasza drużyna zaprezentowała się o wiele lepiej i nasz kapitan Jakub Gieniec szybko doprowadził do wyrównania. Niestety pomimo stworzenia sobie kilku dogodnych sytucji strzeleckich nie mogliśmy zdobyć kolejnego gola, udało się to natomiast gospodarzom, którzy dwukrotnie pokonali Kornela Trojanowskiego i prowadzili już 3:1. Trzy minuty przed końcem meczu sytuację sam na sam z bramkarzem MKS-u wykorzystał Jakub Wiącek i przegrywaliśmy już tylko 3:2. Niestety zabrakło już czasu na zdobycie kolejnego gola i komplet punktów został w Szczawnie.

Powiązana galeria: