Efektowna wygrana młodzików

Znakomicie spisała się nasza drużyna młodzików, która w swym drugim ligowym meczu pokonała Orła Lubawkę aż 8:0.

Od początku meczu rozpoczął się sztorm naszej drużyny na bramkę przeciwnika, co poskutkowało celnym trafieniem Szymona Grudnia już w 38 sekundzie meczu. Później dwukrotnie pięknymi strzałami popisał się rozgrywający fenomenalne zawody Jakub Poręba i do przerwy prowadziliśmy 3:0. Po przerwie nasi zawodnicy dalej bombardowali bramkę rywali a na listę strzelców wpisywali się kolejno: Jakub Poręba, który wykorzystał rzut karny i skompletował hat- tricka, Szymon Grudzień, Dawid Lewczyński, Kornel Trojanowski i Jakub Gieniec.

Serdecznie gratulujemy naszym młodzikom, którzy za tydzień w sobotę zmierzą się na wyjeździe z MKS Szczawno Zdrój.