Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:4
Moto - Jelcz Oława
UKS Lechia Dzierżoniów
10:1
AP Brzeg Dolny
Parasol Wrocław
2:0
Górnik Wałbrzych
MKS Polonia Stal Świdnica
0:4
Górnik NM Wałbrzych
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:2
Górnik Wałbrzych
AP Brzeg Dolny
1:0
MKS Polonia Stal Świdnica
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:17
UKS Lechia Dzierżoniów
Górnik NM Wałbrzych
0:1
Parasol Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
3:1
AP Brzeg Dolny
MKS Polonia Stal Świdnica
17:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
UKS Lechia Dzierżoniów
5:1
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
3:2
Górnik NM Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
2:5
Górnik NM Wałbrzych
AP Brzeg Dolny
4:3
Górnik Wałbrzych
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:23
Parasol Wrocław
UKS Lechia Dzierżoniów
4:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
13:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Górnik NM Wałbrzych
2:2
AP Brzeg Dolny
Parasol Wrocław
0:1
UKS Lechia Dzierżoniów
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Stal Świdnica
1:4
Parasol Wrocław
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
1:10
Górnik NM Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów
6:1
Górnik Wałbrzych
Moto - Jelcz Oława
3:2
AP Brzeg Dolny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
0:3
Parasol Wrocław
AP Brzeg Dolny
9:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Górnik Wałbrzych
2:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Górnik NM Wałbrzych
1:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
9:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
AP Brzeg Dolny
0:11
UKS Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych
0:10
Parasol Wrocław
Górnik NM Wałbrzych
0:2
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wałbrzych
3:1
Moto - Jelcz Oława
UKS Lechia Dzierżoniów
8:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
MKS Polonia Stal Świdnica
4:4
AP Brzeg Dolny
Parasol Wrocław
3:1
Górnik NM Wałbrzych
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:7
UKS Lechia Dzierżoniów
AP Brzeg Dolny
0:3
Parasol Wrocław
Górnik NM Wałbrzych
3:0
Górnik Wałbrzych
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Stal Świdnica
4:2
UKS Lechia Dzierżoniów
Parasol Wrocław
8:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Górnik Wałbrzych
4:2
AP Brzeg Dolny
Górnik NM Wałbrzych
3:1
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:1
MKS Polonia Stal Świdnica
AP Brzeg Dolny
3:3
Górnik NM Wałbrzych
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:3
Górnik Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów
2:1
Parasol Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
AP Brzeg Dolny
3:2
Moto - Jelcz Oława
Górnik Wałbrzych
1:4
UKS Lechia Dzierżoniów
Górnik NM Wałbrzych
3:0
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Parasol Wrocław
2:1
Moto - Jelcz Oława
MKS Polonia Stal Świdnica
1:0
Górnik Wałbrzych
UOKP SILESIA Gaj Wrocławski
0:5
AP Brzeg Dolny
UKS Lechia Dzierżoniów
4:1
Górnik NM Wałbrzych
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości