Zakończyły się Minimistrzostwa Deichmann

W sobotę dobiegł końca turniej Deichmann Minimistrzostwa, w którym wystąpiły nasze trzy drużyny w każdej kategorii wiekowej. Wszyscy nasi zawodnicy spisali się znakomicie, zbierając w czasie tych kilku tygodni gry mnóstwo doświadczenia piłkarskiego. Nie zabrakło oczywiście pięknych goli, wspaniałych parad bramkarskich, odważnych wślizgów no i oczywiście radości z wygranych i łez po porażkach. Wspaniałe zaangażowali się w te piękne dzieło rodzice, którzy na każdym kroku niesamowicie wspierali i dopingowali swoje pociechy, będąc wzorem kulturalnego uczestnictwa w zawodach sportowych.

Podsumowując wyniki:

Drużyna skrzatów U7 dotarła do 1/4 finału ulegając późniejszemu zwycięzcy całego turnieju Polsce ( AP Dzierżoniów)

Drużyna żakow U9 dotarła do 1/8 finału także ulegając późniejszemu zwyciężyć Irlandii ( Polonia Stal Świdnica)

Drużyna orlików U11 dotarła do 1/8 finału ulegając San Marino ( AP 13 Świdnica), którzy w kolejnej rundzie odpadli z tryumfatorem turnieju zespołem Czadu ( Łużyce Lubań).

Serdecznie gratulujemy wspaniałej zabawy i pięknej postawy na boisku i poza nim.