Żaki z medalem

W sobotnim turnieju nasza drużyna żaków z rocznika 2010 zagrała o puchar firmy Profit. Po niesamowitch emocjach nasze nadzieje piłkarskie zdobyły trzecie miejsce pięknie prezentując się we wszystkich meczach.

Do rywalizacji tym razem przystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupie A grały następujące drużyny: Zagłębie Wałbrzych, Due Soccer Świebodzice, Football Academy Wałbrzych II i Akademia Piłkarska Futgol,  natomiast w grupie B los przydzielił Football Academy Wałbrzych I, Szczyt Boguszów- Gorce, Zdrój Jedlina Zdrój, Due Soccer Świebodzice II.

W fazie grupowej najpierw pokonaliśmy Football Academy Wałbrzych 1:0. następnie zremisowaliśmy 1:1 z Due Soccer Świebodzice i ulegliśmy 1:2 Zagłębiu Wałbrzych. W półfinale spotkaliśmy się z SP Szczyt Boguszów- Gorce i padł remis 1:1 więc potrzebne były rzuty karne, które lepiej egzekwowali nasi przeciwnicy i to oni awansowali do finału. Nam pozostał mecz o trzecie miejsce w którym pokonaliśmy Zdrój Jedlina Zdrój 3:2. Dodatkowo Mateusz Rudnicki został królem strzelców turnieju zdobywając 7 goli.

Serdecznie gratulujemy naszym dzielnym wojownikom!