Wzowiliśmy rozgrywki ligowe

Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem wystartowały ponownie rozgrywki ligowe, w których wzięły udział dwa nasze zespoły: młodzików i juniorów młodszych.

Rozegrały one na wyjeździe swoisty dwumecz z drużyną GKS Zagłębie Wałbrzych. Jako pierwsi na boisko pojawili się juniorzy młodsi, którzy dobrze rozpoczęli spotkanie i po golu Szymona Grudnia prowadzili 1:0. Jednak później do głosu doszli gospodarze, którzy strzelili nam aż cztery gole i zasłużenie pokonali naszą ekipę 4:1.

Następnie na murawie zameldowała się drużyna młodzików, która w pewny sposób pokonała wałbrzyszan 3:1 i chociaż w części zmazała plamę po starszych kolegach. Gole strzelali: Mariusz Charczuk, Mateusz Rudnicki i Patryk Jeliński.

W następną sobotę juniorzy młodsi pauzują, natomiast młodzicy podejmą Włókniarza Głuszycę na boisku w Witkowie o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.