Udana inauguracja w Głuszycy

Dziś swój pierwszy historyczny mecz rozegrała drużyna młodzików. Jest to najstarszy zespół trenujący w Akademii Piłkarskiej FUTGOL, składający się zarówno z chłopców jak i dziewcząt. Przeciwnikiem był zespół Włókniarza Głuszyca.To był naprawdę bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek, a oba zespoły dostarczyły zebranym kibicom niezwykłych emocji. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy żadnego gola, chociaż Kamil Babula trafił w słupek i poprzeczkę, a strzał przeciwników przeleciał tuż nad naszą bramką. W drugiej połowie nasza drużyna była bliżej zdobycia gola, ale 12 minut przed końcem meczu to gospodarze pokonali naszego bramkarza Kornela Trojanowskiego i wyszli na prowadzenie 1:0. Nasz zespół rzucił się do szaleńczych ataków i pięć minut później swój bardzo dobry występ ukoronował zdobyciem gola Kamil Babula i było już 1:1. W ostatniej minucie ten sam zawodnik mógł rozstrzygnąć losy spotkania, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Włókniarza. Nie zmienia to faktu, że nasza Akademia rozegrała świetne zawody, a wszyscy zawodnicy i zawodniczki dali z siebie maksimum umiejętności. Jesteśmy z was bardzo dumni!

Skład : Trojanowski- Wiącek, Poręba, Gieniec- Michalska, Frączek, Drohomirecki- Babula, Nawrocka, a także: Kosek, Bizoń, Pokrzywa, Karpowicz, Jachim.

Powiązana galeria: