Turniej orlików rozstrzygnięty

W niedzielę 4.03.2018 rozegrany został trzeci już z kolei turniej z cyklu PTZ DYNEROWICZ- FUTGOL CUP 2018, tym razem w kategorii orlików ( dzieci z roczników 2007/08 ). Ligę Mistrzów wygrał Górnik Boguszów- Gorce, Ligę Europy Gryf Świdnica, a Ligę Zwycięzców Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka II. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie zajmując trzecie miejsce w Lidze Mistrzów i trzecie miejsce w Lidze Europy!

Akademia Piłkarska Futgol serdecznie dziękuje firmie PTZ Dynerowicz za ufundowanie pucharów dla wszystkich drużyn i medali dla każdego piłkarza, a także Zakładowi Gastronomicznemu Stołówka Elżbieta Makuch za podarowanie dla wszystkich uczestników turnieju przepysznych pierogów i ciepłej herbaty.

Zapraszamy też do obszernej galerii zdjęciowej autorstwa p.Nawrockiego : https://photos.google.com/share/AF1QipN94J2Z3jwgM5iehXxCEFryQTqT7EN46TA4yMvVmwLqfiXRyRduGRVNa-8AiJf8eQ?key=S2dzQlNVT1JPM0hHZmZ6ZWU3ZS0wQnJHR1AtVUxB

Poniżej przedstawiamy komplet wyników i wszystkie tabele.

FAZA ELIMINACYJNA:

2. Szkoła Piłki Nożnej Dziewiątka I

3 Akademia Piłkarska Futgol I

3 Akademia Piłkarska Futgol II

W niedzielę 25.02.2018 odbył się drugi turniej z cyklu PTZ DYNEROWICZ- FUTGOL CUP 2018. Tym razem rywalizowali młodzicy, czyli chłopcy i dziewczęta urodzeni w latch 2005/06. W najważniejszych rozgrywkach- Lidze Mistrzów bezapelacyjnie najlepszy okazał się Górnik Wałbrzych. Ligę Europy wygrała Akademia Piłkarska Futgol, zaś Liga Zwycięzców należała do Iskry Witków. Akademia Piłkarska Futgol serdecznie dziękuje firmie PTZ Dynerowicz za ufundowanie pucharów dla wszystkich drużyn i medali dla każdego piłkarza, a także pani Dorocie Makuch za podarowanie dla wszystkich uczestników turnieju przepysznych pierogów i ciepłej herbaty. Poniżej przedstawiamy komplet wyników i wszystkie tabele (http://apfutgol.pl)v

W niedzielę 25.02.2018 odbył się drugi turniej z cyklu PTZ DYNEROWICZ- FUTGOL CUP 2018. Tym razem rywalizowali młodzicy, czyli chłopcy i dziewczęta urodzeni w latch 2005/06. W najważniejszych rozgrywkach- Lidze Mistrzów bezapelacyjnie najlepszy okazał się Górnik Wałbrzych. Ligę Europy wygrała Akademia Piłkarska Futgol, zaś Liga Zwycięzców należała do Iskry Witków. Akademia Piłkarska Futgol serdecznie dziękuje firmie PTZ Dynerowicz za ufundowanie pucharów dla wszystkich drużyn i medali dla każdego piłkarza, a także pani Dorocie Makuch za podarowanie dla wszystkich uczestników turnieju przepysznych pierogów i ciepłej herbaty. Poniżej przedstawiamy komplet wyników i wszystkie tabele. (http://apfutgol.pl)W niedzielę 25.02.2018 odbył się drugi turniej z cyklu PTZ DYNEROWICZ- FUTGOL CUP 2018. Tym razem rywalizowali młodzicy, czyli chłopcy i dziewczęta urodzeni w latch 2005/06. W najważniejszych rozgrywkach- Lidze Mistrzów bezapelacyjnie najlepszy okazał się Górnik Wałbrzych. Ligę Europy wygrała Akademia Piłkarska Futgol, zaś Liga Zwycięzców należała do Iskry Witków. Akademia Piłkarska Futgol serdecznie dziękuje firmie PTZ Dynerowicz za ufundowanie pucharów dla wszystkich drużyn i medali dla każdego piłkarza, a także pani Dorocie Makuch za podarowanie dla wszystkich uczestników turnieju przepysznych pierogów i ciepłej herbaty. Poniżej przedstawiamy komplet wyników i wszystkie tabele. (http://apfutgol.pl)