Trzecie miejsce w Memoriale im. Piotra Wąsika

1.05.2018 odbył się w Głuszycy drugi Memoriał im. Piotra Wąsika. Wzięła w nim udział nasza drużyna młodzików, która po bardzo dobrych zawodach zajęła III miejsce. W turnieju wzięło udział 9 drużyn, które zagrały w 2 grupach. Nasi piłkarze grali w grupie A, gdzie najpierw wygrali z Beritem Głuszyca 5:0, a następnie zremisowali z Włókniarzem Głuszyca 1:1 i Victorią Wałbrzych 0:0. W półfinale zmierzyliśmy się z Górnikiem Boguszów- Gorce i w regulaminowym czasie był wynik bezbramkowy. Potrzebne były więc rzuty karne, które lepiej egzekwowali nasi rywale wygrywając je 3:2. W meczu o III miejsce wygraliśmy z Górnikiem Wałbrzych 1:0, a w finale Włókniarz Głuszyca pokonał po rzutach karnych Górnika Boguszów- Gorce, bowiem w regulaminowym czasie był remis 1:1.

Sam turniej był bardzo fajnie zorganizowany, wszyskie dzieci miały poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla, owoców i napojów. Za zdobycie brązowego medalu otrzymaliśmy pamiątkową piłkę z autografem gościa memoriału, zawodnikiem Śląska Wrocław Arkadiusza Piecha. Wszyscy nasi zawodnicy otrzymali w nagrodę poduszki, a także karnety na 2 zjazdy tyrolką w parku linowym " Łowisko Złota Woda" w Łomnicy.

Bardzo dziękujemy organizatorom za świetną zabawę i miło spędzony czas.