Piękny występ orlików na turnieju Ślęza Trophy

Weekend pełen piłkarskich emocji zwieńczamy świetnym rezultatem naszych orlików ( rocznik 2011/12) biorących udział w turnieju Ślęza Trophy pod balonem we Wrocławiu.

W turnieju wzięło udział aż 15 zespołów! Rozgrywki stały na wysokim poziomie, a chłopcy (oraz Marysia ) zagrali dziś przeciwko wielu drużynom, z którymi jeszcze wcześniej nie rywalizowali, co również było dodatkową atrakcją.

Naszymi rywalami w fazie grupowej byli:

-Ostrovia Ostrów Wielkopolski

-Trik Sołtysowice

-Ślęza Wrocław IV

-Falubaz Zielona Góra

Fazę grupową zakończyliśmy z 3 zwycięstwami i jedną porażką, w rezultacie czego znaleźliśmy się w dalszych rozgrywkach w grupie srebrnej , nieznacznie ocierając się o grupę złotą.

W grupie srebrnej naszymi rywalami byli:

-Ślęza Wrocław I

-Ślęza Wrocław II

-Ślęza Wrocław IV

-WKS Śląsk Wrocław

Zmagania w tej grupie zakończyliśmy jednym zwycięstwem, dwoma remisami i jedną porażką, co finalnie dało nam trzecią pozycję w srebrnej grupie .

Nasi uczestnicy dostarczyli dziś wielu pozytywnych emocji zaprezentowali bardzo ofensywną i zdecydowaną grę, włożyli wiele walki i ambicji w każdym meczu, zachowując przy tym 5 czystych kont . Oddali wiele strzałów , wykreowali dużo okazji bramkowych ,oraz sporą ilość skutecznych dryblingów.