Orliki sprawili niespodziankę

Drużyna orlików ( rocznik 2009/10) bardzo udanie zaprezentowała się w swym debiucie w II lidze.

Nasi zawodnicy pokonali swoich pierwszych trzech przeciwników i byli bardzo blisko awansu do I ligi orlika. Jednak w decudującym meczu ulegli gospodarzowi turnieju zespołowi Baszta Wałbrzych i to właśnie wałbrzyszanie awansowali do wyzszej ligi, a my zajęliśmy drugie miejsce. Mając jednak na uwadze, że był to nasz pierwszy turniej w drugoligowych rozgrywkach to trzeba przyznać, że nasi piłkarze spisali się znakomicie. Serdecznie gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach, które odbędą się 14.10.2019 w Krzeszowie przy ul. Sportowej w godz.17.00- 19.30.

Skład: Mateusz Rudnicki, Piotr Smoleń, Maksymilian Kałuziński, Krystian Dynerowicz, Gracjan Trojanowski, Dawid Dublański, Mateusz Gryka, Oliwier Kempczyński, Ignacy Osmolak, Szymon Mika.

Wyniki:

AP FUTGOL- SP SZCZYT BOGUSZÓW- GORCE 3:1 ( gole: Rudnicki, Smoleń, Kałuziński )

AP FUTGOL- WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA 1:0   ( gol Rudnicki)

AP FUTGOL- GKS ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 4:0 ( gole: 2 Kałuziński, 1 Rudnicki, 1 Osmolak )

AP FUTGOL- BASZTA WAŁBRZYCH 0:5