Gryf za silny

Nie udał się rewanż naszej drużynie młodzików z liderem rozgrywek- zespołem Gryfa Świdnica. Przy nieustannie padającym deszczu ponieśliśmy dotkliwą porażkę 0:6 i trzeba uczciwie przyznać, że jest to wynik jak najbardziej zasłużony.

Od pierwszej minuty gospodarze dyktowali warunki na boisku a nasz zespół trochę jakby nie dojechał na ten mecz i został myślami w szatni. Zawodnicy Gryfa pierwszą bramkę zdobyli w 15 minucie i od tamtej pory grali na luzie i z polotem, łatwo stwarzając sobie sytuacje do zdobycia gola. Do przerwy udało im się to jeszcze dwa razy więc pierwszą cześć meczu przegraliśmy 0:3.

Druga połowa już tradycyjnie była lepsza w naszym wykonaniu, jednak dobrze grający gospodarze nie pozwolili nam nawet na strzelenie honorowej bramki, sami zaś dorzucili jeszcze trzy i mimo ambitenej postawy naszego zespołu przegrywamy cały mecz 0:6

To była dla nas dobra lekcja futbolu- wyciągniemy z niej wnioski i w następnych spotkaniach spróbujemy zaprezentować się z lepszej strony!