Górnik Wałbrzych pokonany.

Nie lada sensacją zakończył się sobotni mecz młodzików w którym to Akademia Piłkarska Futgol podejmowała zespół Górnika Wałbrzych. Już do przerwy po golach Dawida Połcia i Karola Karpowicza prowadziliśmy 2:0 i był to najniższy rezultat na jaki zasłużyliśmy, bowiem nasz bramkarz Kornel Trojanowski był właściwie bezrobotny. Było to zasługą całego zespołu, który tego dnia grał wyśmienicie. Po przerwie mecz się wyrównał i pierwszy celny strzał Górnika znalazł drogę do naszej siatki. Na szczęście po dobrze wykonanym rzucie rożnym Szymon Nawrocki wyproadził nas na prowadzenie 3:1, ale dziesięć minut przed końcem meczu goście w kuriozalny sposób zdobyli drugiego gola i było już 3:2. Na szczęście taki wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka i nasz zespół zasłużenie pokonał renomowanego rywala.