Festiwal Piłki Nożnej Dziewcząt

W sobotę nasze dziewczęta wzięły udział w turnieju pod nazwą " Festiwal Piłki Nożnej Dziewcząt", który odbył się w Świdnicy.

Turniej rozpoczęliśmy od wygranej 2:0 nad gospodyniami Polonią- Stalą Świdnica po dwóch bramkach Emilii Nawrockiej. W drugim meczu ulegliśmy po zaciętym pojedynku Bielawiance Bielawie 1:2 a gola strzeliła ponownie Emilka Nawrocka. W ostatnim spotkaniu przegraliśmy 0:4 ze Ślęzą Wrocław i ostatecznie plasujemy się na trzecim miejscu. Turniej wygrała drużyna z Wrocławia, na drugim miejscu znalazła się Bielawianka Bielawa.

Z indywidualnych osiągnięć możemy się pochwalić, że Ala Antoszczak została wybrana najlepszą bramkarką całego turnieju, zaś wyróżnienia otrzymały Emilka Nawrocka i Natalia Słabaszewska.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom, które z każdym dniem prezentują się coraz lepiej na boisku!