Czarna sobota

To nie był udany dzień dla naszych zespołów młodzieżowych. Najpierw grający u siebie zespół młodzików uległ 2:4 Victorii Świebodzice. Następnie na wyjazad udała się drużyna trampkarzy, która przegrała w Lubawce z miejscowym Orłem 1:3

Jako pierwsi o godz.11.00 na boisko w Czarnym Borze wybiegli młodzicy, którzy stoczyli bardzo zacięte zawody z Victorią Świebodzice. Do przerwy przegrywaliśmy 1:2 a gola dla nas zdobył Ignacy Osmolak, choć o tych goli mogliśmy się pokusić o znacznie większą ilość. Natomiast druga połowa to kolejne dwie bramki dla gości, a my odpowiedzieliśy tylko jedną po samobójczym trafieniu obrońcy. Szkoda tego meczu, bowiem w żadnym aspekcie gry nie ustępowaliśmy rywalowi, ale niestety komplet punktów pojechał do Świebodzic.

Natomiast o 14.00 swój mecz rozpoczęła zdekompletowana drużyna trampkarzy, ale nie miała ona za wiele do powiedzenia w starciu z Orłem Lubawka. Walczyliśmy bardzo dzielnie i wobec braku wielu kluczowych zawodników na boisku pojawiło się aż 5 dziewcząt i dwóch debiutujących w lidze braci: Piotr i Szymon Pogoda. Wszyscy starali się pokazać z jak najlepszej strony, ale jedyne na co było nas stać tego dnia to był honorowy gol autorstwa Miłosza Szewczyka. Ostatecznie pierwszy raz tracimy punkty w lidze i w najbliższą sobotę o godz.13.00 czeka nas starcie o utrzymanie pozycji lidera, bowiem gramy ze Szczytem Boguszów- Gorce, który jest wiceliderem. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten pojedynek!