Ciężko wywalczony remis

Drużyna młodzików rozegrała dziś swoje drugie spotkanie w rozgrywkach ligowych, a bardzo wymagającym przeciwnikiem okazał się Włókniarz Głuszyca.

Mecz, który rozgrywaliśmy w gościnnym Witkowie od początku był bardzo zacięty. Goście postawili twarde warunki gry i mało było sytuacji do strzelenia goli. Z naszej strony najlepszą sytuację miał Patryk Jeliński, który dwukrotnie z bliska uderzał do bramki, ale ostatecznie piłka nie znalazła drogi do siatki rywali. Włókniarz zaś najlepszą sytuację zmarnował niewykorzystując rzut karny, który fantastycznie obroniła Malwina Pokrzywa.

W drugiej połowie cudownym strzałem z wolnego z prawie połowy boiska popisał się Szymon Milewski, który wyprowadził nas na upragnione prowadzenie 1:0. Jednak dziesięć minut przed końcem meczu Kacper Jagodzik popisał się fenomenalnym rajdem i minąwszy obrońców skierował piłkę do naszej bramki. Mecz zakończył się więc remisem 1:1