Rocznik 2012 najlepszy w turnieju Wolav Cup

Nasi zawodnicy z rocznika 2012 okazali się najlepsi w zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Futgol turnieju piłkarskim Wolav Cup. Na drugim miejscu uplasował się zespół PUKS Victoria Wałbrzych, a najniższy stopień podium przypadł naszym dzieczętom, które wystąpiły jako AP Futgol Women

Na starcie stanęło 8 drużyn z województwa dolnośląskiego, które rywalizowały w dwóch czterozespołowych grupach . Do półfinału z pierwszego miejsca w grupie A awansowała Victoria Wałbrzych, która zmierzyła się z Akademią Sportu Krzeszów, która zajęła drugie miejsce w grupie B. Ten półfinał wygrali wałbrzyszanie 2:1.

Drugi półfinał to bratobójczy pojedynek chłopców i dziewczat z naszej Akademii. Górą wyszli chłopcy wygrywając po zaciętym meczu 2:1.

W meczu o 7 miejsce UKS Dziewiątka Wałbrzych pokonała Basztę Wałbrzych 2:1

W meczu o 5 miejsce UKS Siódemka Bielawa wygrała z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych 5:2

W meczu o brązowy medal dziewczęta z AP Futgol pokonały AS Krzeszów 2:1

W wielkim finale AP Futgol zwyciężył Victorię Wałbrzych 2:1

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Marcel Malinka z Akademii Piłkarskiej Futgol

Najlepszą bramkarką wybrano Marysię Ruchałę z Akademii Piłkarskiej Futgol Women.

Najlepszym strzelcem został Antek Hucpa z UKS Siódemka Bileawa.

Powiązana galeria: