Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
UKS Siódemka Bielawa
UKS Siódemka Bielawa 4 12 9 - 1 4 0 0
2
MKS Polonia Stal Świdnica
MKS Polonia Stal Świdnica 4 9 8 - 3 3 0 1
3
Pogoń Pieszyce
Pogoń Pieszyce 4 6 5 - 7 2 0 2
4
Trojan Lądek Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 4 1 2 - 8 0 1 3 1 1 1 - 1
5
AP Champions Nowa Ruda
AP II Champions Nowa Ruda 4 1 2 - 7 0 1 3 1 1 1 - 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Siódemka Bielawa
Pauza
AP II Champions Nowa Ruda
1:1
Trojan Lądek Zdrój
MKS Polonia Stal Świdnica
3:1
Pogoń Pieszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
Pauza
UKS Siódemka Bielawa
2:0
AP II Champions Nowa Ruda
Trojan Lądek Zdrój
0:2
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
Pauza
Pogoń Pieszyce
0:4
UKS Siódemka Bielawa
AP II Champions Nowa Ruda
1:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Stal Świdnica
Pauza
Trojan Lądek Zdrój
1:2
UKS Siódemka Bielawa
AP II Champions Nowa Ruda
0:1
Pogoń Pieszyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Champions Nowa Ruda
Pauza
MKS Polonia Stal Świdnica
0:1
UKS Siódemka Bielawa
Pogoń Pieszyce
3:0
Trojan Lądek Zdrój
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
AP Champions Nowa Ruda
AP Champions Nowa Ruda 4 10 6 - 0 3 1 0
2
Oratorium Środa Śląska
Oratorium Środa Śląska 4 8 5 - 2 2 2 0
3
MKS Polonia Stal Świdnica
MKS II Polonia Stal Świdnica 4 4 1 - 3 1 1 2
4
Zjednoczeni Żarów
Zjednoczeni Żarów 4 3 3 - 5 1 0 3 1 3 2 - 0
5
Hutnik Szczytna
Hutnik Szczytna 4 3 2 - 7 1 0 3 1 0 0 - 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oratorium Środa Śląska
Pauza
AP Champions Nowa Ruda
1:0
Zjednoczeni Żarów
MKS II Polonia Stal Świdnica
0:1
Hutnik Szczytna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczytna
Pauza
Oratorium Środa Śląska
0:0
AP Champions Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów
0:1
MKS II Polonia Stal Świdnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
Pauza
Hutnik Szczytna
1:2
Oratorium Środa Śląska
AP Champions Nowa Ruda
2:0
MKS II Polonia Stal Świdnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Polonia Stal Świdnica
Pauza
Zjednoczeni Żarów
1:3
Oratorium Środa Śląska
AP Champions Nowa Ruda
3:0
Hutnik Szczytna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Champions Nowa Ruda
Pauza
MKS II Polonia Stal Świdnica
0:0
Oratorium Środa Śląska
Hutnik Szczytna
0:2
Zjednoczeni Żarów

Faza Pucharowa

Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Siódemka Bielawa
1:0
Oratorium Środa Śląska
AP II Champions Nowa Ruda
2:0
AP Champions Nowa Ruda
9. Miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Trojan Lądek Zdrój
1:1   k. 4 : 3
Hutnik Szczytna
7. Miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Stal Świdnica
2:1
Zjednoczeni Żarów
5. Miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
1:0
MKS II Polonia Stal Świdnica
3. Miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Oratorium Środa Śląska
0:1
AP Champions Nowa Ruda
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Siódemka Bielawa
2:0
AP II Champions Nowa Ruda
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości