Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:0
LKS Bystrzyca Górna
Unia Bardo
0:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica
2:2
Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce
0:1
Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice
5:0
Moto - Jelcz Oława
Piast Wrocław Żerniki
1:3
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
1:2
Bielawianka Bielawa
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
GKS Mirków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice
5:0
Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz
2:3
Unia Bardo
Moto - Jelcz Oława
2:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
2:0
KS Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice
2:1
LKS Bystrzyca Górna
Lechia Dzierżoniów
1:3
Piast Wrocław Żerniki
GKS Mirków
3:1
Polonia Trzebnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
2:2
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
5:1
Wiwa Goszcz
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica
3:3
Moto - Jelcz Oława
KS Piast Nowa Ruda
2:1
Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce
0:2
GKS Mirków
Sokół Marcinkowice
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Orzeł Prusice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wrocław Żerniki
3:2
GKS Mirków
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Unia Bardo
0:3
Sokół Wielka Lipa
Moto - Jelcz Oława
1:0
Pogoń Pieszyce
Orzeł Prusice
0:2
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
0:1
Lechia Dzierżoniów
Wiwa Goszcz
3:1
Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Polonia Trzebnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
- : -
Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów
- : -
Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Piast Nowa Ruda
- : -
GKS Mirków
Pogoń Pieszyce
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice
- : -
Unia Bardo
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Moto - Jelcz Oława
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Wiwa Goszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa
- : -
Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Pogoń Pieszyce
Moto - Jelcz Oława
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
- : -
Orzeł Prusice
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Wiwa Goszcz
- : -
Polonia Trzebnica
GKS Mirków
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
- : -
GKS Mirków
Lechia Dzierżoniów
- : -
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
- : -
Unia Bardo
KS Piast Nowa Ruda
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce
- : -
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
- : -
Bielawianka Bielawa
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa
- : -
Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Moto - Jelcz Oława
- : -
Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa
- : -
GKS Mirków
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Wiwa Goszcz
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Lechia Dzierżoniów
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica
- : -
Sokół Marcinkowice
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Wiwa Goszcz
Pogoń Pieszyce
- : -
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Unia Bardo
GKS Mirków
- : -
Moto - Jelcz Oława
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Bielawianka Bielawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa
- : -
Moto - Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna
- : -
GKS Mirków
Sokół Marcinkowice
- : -
Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz
- : -
Lechia Dzierżoniów
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Polonia Trzebnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Prusice
- : -
Wiwa Goszcz
Lechia Dzierżoniów
- : -
Unia Bardo
Polonia Trzebnica
- : -
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Pieszyce
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Sokół Marcinkowice
GKS Mirków
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa
- : -
Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Moto - Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica
- : -
Pogoń Pieszyce
Sokół Marcinkowice
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
- : -
GKS Mirków
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
Wiwa Goszcz
Orzeł Prusice
- : -
Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów
- : -
Sokół Marcinkowice
KS Piast Nowa Ruda
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce
- : -
Bielawianka Bielawa
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Polonia Trzebnica
GKS Mirków
- : -
Unia Bardo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Moto - Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa
- : -
GKS Mirków
Bielawianka Bielawa
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Sokół Marcinkowice
- : -
Orzeł Prusice
Wiwa Goszcz
- : -
LKS Bystrzyca Górna
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Wiwa Goszcz
Moto - Jelcz Oława
- : -
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
Polonia Trzebnica
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Unia Bardo
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Bielawianka Bielawa
GKS Mirków
- : -
Sokół Marcinkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Unia Bardo
Moto - Jelcz Oława
- : -
Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice
- : -
Polonia Trzebnica
Lechia Dzierżoniów
- : -
Pogoń Pieszyce
Bielawianka Bielawa
- : -
Wiwa Goszcz
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Piast Wrocław Żerniki
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica
- : -
GKS Mirków
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce
- : -
Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Lechia Dzierżoniów
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Sokół Marcinkowice
Moto - Jelcz Oława
- : -
Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Lechia Dzierżoniów
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
- : -
Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Wiwa Goszcz
- : -
Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków
- : -
Pogoń Pieszyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
- : -
Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów
- : -
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
- : -
LKS Bystrzyca Górna
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce
- : -
Moto - Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice
- : -
Wiwa Goszcz
Piast Wrocław Żerniki
- : -
GKS Mirków
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Polonia Trzebnica
Moto - Jelcz Oława
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Prusice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
- : -
Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
GKS Mirków
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
- : -
Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów
- : -
GKS Mirków
Polonia Trzebnica
- : -
Wiwa Goszcz
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Moto - Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice
- : -
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
- : -
LKS Bystrzyca Górna
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Unia Bardo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Polonia Trzebnica
Sokół Wielka Lipa
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Moto - Jelcz Oława
- : -
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa
- : -
Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
- : -
Pogoń Pieszyce
GKS Mirków
- : -
Orzeł Prusice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
- : -
Moto - Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Polonia Trzebnica
- : -
Sokół Wielka Lipa
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Pieszyce
- : -
Unia Bardo
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Wiwa Goszcz
GKS Mirków
- : -
Bielawianka Bielawa
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Sokół Marcinkowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Sokół Wielka Lipa
- : -
Pogoń Pieszyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Lechia Dzierżoniów
Moto - Jelcz Oława
- : -
GKS Mirków
Bielawianka Bielawa
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice
- : -
Polonia Trzebnica
Wiwa Goszcz
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów
- : -
Wiwa Goszcz
Polonia Trzebnica
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Unia Bardo
Pogoń Pieszyce
- : -
Sokół Marcinkowice
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
Lechia Dzierżoniów
Sokół Wielka Lipa
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
GKS Mirków
Bielawianka Bielawa
- : -
Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Moto - Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Wiwa Goszcz
- : -
Orzeł Prusice
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Pogoń Pieszyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice
- : -
Unia Bardo
Lechia Dzierżoniów
- : -
Sokół Wielka Lipa
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Sokół Marcinkowice
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce
- : -
Polonia Trzebnica
Piast Wrocław Żerniki
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
GKS Mirków
- : -
Wiwa Goszcz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
GKS Mirków
Sokół Wielka Lipa
- : -
Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Bielawianka Bielawa
- : -
Pogoń Pieszyce
Polonia Trzebnica
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Sokół Marcinkowice
- : -
Lechia Dzierżoniów
Wiwa Goszcz
- : -
Moto - Jelcz Oława
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- : -
Bielawianka Bielawa
Moto - Jelcz Oława
- : -
Unia Bardo
Orzeł Prusice
- : -
Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów
- : -
MKS Polonia Stal Świdnica
KS Piast Nowa Ruda
- : -
Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Wiwa Goszcz
Piast Wrocław Żerniki
- : -
Pogoń Pieszyce
GKS Mirków
- : -
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
- : -
LKS Bystrzyca Górna
Sokół Wielka Lipa
- : -
Moto - Jelcz Oława
Bielawianka Bielawa
- : -
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Trzebnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
Pogoń Pieszyce
- : -
KS Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice
- : -
GKS Mirków
Wiwa Goszcz
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Orzeł Prusice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości