Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
0:5
Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica
1:1
Piast Wrocław Żerniki
Zjednoczeni Żarów
3:5
Unia Bardo
Górnik Wałbrzych
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice
2:2
Sokół Wielka Lipa
MKP Wołów
2:1
Nysa Kłodzko
Piast Nowa Ruda
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
WKS II Śląsk Wrocław
4:0
GKS Mirków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:2
Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa
2:4
Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
2:0
Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko
0:6
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
3:1
GKS Mirków
Piast Nowa Ruda
0:1
Polonia Trzebnica
WKS II Śląsk Wrocław
5:1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
1:3
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
1:2
GKS Mirków
Górnik Wałbrzych
2:0
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
1:0
Unia Bardo
Piast Wrocław Żerniki
4:1
Piast Nowa Ruda
MKP Wołów
4:2
Zjednoczeni Żarów
MKS Polonia Stal Świdnica
1:2
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:2
Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Bielawianka Bielawa
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Nysa Kłodzko
4:2
Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych
2:0
Unia Bardo
MKP Wołów
2:4
Orzeł Prusice
GKS Mirków
3:3
Zjednoczeni Żarów
WKS II Śląsk Wrocław
2:1
Sokół Marcinkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
4:2
GKS Mirków
Polonia Trzebnica
4:2
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
3:0
Zjednoczeni Żarów
Górnik Wałbrzych
2:1
WKS II Śląsk Wrocław
Sokół Marcinkowice
3:1
MKP Wołów
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
Unia Bardo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Piast Nowa Ruda
Orzeł Prusice
4:0
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
5:0
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Trzebnica
2:3
Unia Bardo
Nysa Kłodzko
5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice
4:1
GKS Mirków
MKP Wołów
0:1
Górnik Wałbrzych
WKS II Śląsk Wrocław
4:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice
5:2
Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica
0:4
WKS II Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
7:1
GKS Mirków
Sokół Marcinkowice
12:1
Zjednoczeni Żarów
Piast Wrocław Żerniki
5:0
Unia Bardo
Piast Nowa Ruda
1:4
Bielawianka Bielawa
MKS Polonia Stal Świdnica
4:2
MKP Wołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
1:2
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
1:3
Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych
2:0
Zjednoczeni Żarów
MKP Wołów
1:3
Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda
3:0*
Unia Bardo
MKS Polonia Stal Świdnica
5:1
GKS Mirków
WKS II Śląsk Wrocław
5:0
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
5:2
Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:4
Unia Bardo
Polonia Trzebnica
4:2
GKS Mirków
Górnik Wałbrzych
0:0
Orzeł Prusice
Sokół Marcinkowice
5:2
Nysa Kłodzko
Piast Wrocław Żerniki
1:3
MKP Wołów
Piast Nowa Ruda
0:4
WKS II Śląsk Wrocław
MKS Polonia Stal Świdnica
3:1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:2
Unia Bardo
Orzeł Prusice
0:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Polonia Trzebnica
3:1
Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko
0:1
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
2:3
Górnik Wałbrzych
Piast Wrocław Żerniki
3:0
GKS Mirków
MKP Wołów
1:2
Piast Nowa Ruda
WKS II Śląsk Wrocław
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
0:1
WKS II Śląsk Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:1
MKP Wołów
Bielawianka Bielawa
2:5
Unia Bardo
Polonia Trzebnica
2:1
Orzeł Prusice
Górnik Wałbrzych
1:1
Nysa Kłodzko
Piast Wrocław Żerniki
2:0
Zjednoczeni Żarów
Piast Nowa Ruda
0:1
GKS Mirków
MKS Polonia Stal Świdnica
4:1
Sokół Marcinkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7:3
GKS Mirków
Orzeł Prusice
3:1
Piast Wrocław Żerniki
Nysa Kłodzko
1:2
Unia Bardo
Górnik Wałbrzych
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Sokół Marcinkowice
4:0
Polonia Trzebnica
MKP Wołów
0:0
Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda
0:3*
Zjednoczeni Żarów
WKS II Śląsk Wrocław
4:0
Bielawianka Bielawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
7:3
GKS Mirków
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:0
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
4:0
MKP Wołów
Polonia Trzebnica
0:1
Górnik Wałbrzych
Piast Wrocław Żerniki
0:1
Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda
0:4
Orzeł Prusice
MKS Polonia Stal Świdnica
2:1
Nysa Kłodzko
WKS II Śląsk Wrocław
6:0
Unia Bardo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
8:0
Zjednoczeni Żarów
Orzeł Prusice
4:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
2:1
GKS Mirków
Nysa Kłodzko
2:3
WKS II Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:2
Piast Wrocław Żerniki
Sokół Marcinkowice
1:2
Piast Nowa Ruda
MKP Wołów
3:0
Unia Bardo
MKS Polonia Stal Świdnica
2:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:2
GKS Mirków
Sokół Wielka Lipa
1:2
Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:1
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
1:0
Zjednoczeni Żarów
Polonia Trzebnica
5:1
Nysa Kłodzko
Piast Wrocław Żerniki
0:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Piast Nowa Ruda
1:5
Górnik Wałbrzych
WKS II Śląsk Wrocław
4:1
MKP Wołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:1
Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice
1:1
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
5:2
MKP Wołów
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Polonia Trzebnica
Unia Bardo
1:2
Zjednoczeni Żarów
GKS Mirków
0:5
WKS II Śląsk Wrocław
MKS Polonia Stal Świdnica
2:1
Piast Nowa Ruda
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
1:0
Unia Bardo
Polonia Trzebnica
0:3
Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów
1:4
WKS II Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych
3:0
Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice
1:1
Bielawianka Bielawa
Piast Wrocław Żerniki
2:0
Nysa Kłodzko
GKS Mirków
3:2
MKP Wołów
MKS Polonia Stal Świdnica
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:0
Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa
1:1
Górnik Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów
1:0
MKP Wołów
Piast Nowa Ruda
1:2
Piast Wrocław Żerniki
GKS Mirków
4:1
Nysa Kłodzko
WKS II Śląsk Wrocław
3:0
Orzeł Prusice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
2:2
Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice
2:1
MKP Wołów
Polonia Trzebnica
1:4
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
0:2
GKS Mirków
Sokół Marcinkowice
0:4
WKS II Śląsk Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda
4:1
Nysa Kłodzko
MKS Polonia Stal Świdnica
1:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
0:2
MKS Polonia Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa
4:2
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
5:2
Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów
2:1
Nysa Kłodzko
MKP Wołów
1:3
Sokół Marcinkowice
GKS Mirków
5:1
Orzeł Prusice
WKS II Śląsk Wrocław
3:1
Górnik Wałbrzych
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
7:0
Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:3
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
4:2
Orzeł Prusice
Górnik Wałbrzych
6:1
MKP Wołów
Piast Wrocław Żerniki
0:0
Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda
4:1
Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków
0:1
Sokół Marcinkowice
MKS Polonia Stal Świdnica
2:1
WKS II Śląsk Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
2:0
Piast Wrocław Żerniki
Sokół Wielka Lipa
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
0:1
Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów
0:0
Sokół Marcinkowice
Nysa Kłodzko
1:3
Orzeł Prusice
MKP Wołów
0:4
MKS Polonia Stal Świdnica
GKS Mirków
1:2
Górnik Wałbrzych
WKS II Śląsk Wrocław
4:0
Polonia Trzebnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
4:2
Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa
3:0
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica
0:2
MKP Wołów
Zjednoczeni Żarów
0:4
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
1:2
Orzeł Prusice
Piast Wrocław Żerniki
1:2
WKS II Śląsk Wrocław
GKS Mirków
1:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
4:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice
1:3
Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa
0:1
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
0:2
MKS Polonia Stal Świdnica
Nysa Kłodzko
4:5
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
1:2
Piast Wrocław Żerniki
GKS Mirków
0:0
Polonia Trzebnica
WKS II Śląsk Wrocław
7:0
Piast Nowa Ruda
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
2:0
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:8
WKS II Śląsk Wrocław
Bielawianka Bielawa
5:0
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
3:4
Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych
2:0
Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda
2:1
MKP Wołów
GKS Mirków
3:2
Piast Wrocław Żerniki
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
Orzeł Prusice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:2
Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice
1:1
Polonia Trzebnica
Zjednoczeni Żarów
0:2
Piast Wrocław Żerniki
Nysa Kłodzko
0:6
Górnik Wałbrzych
Sokół Marcinkowice
3:1
MKS Polonia Stal Świdnica
MKP Wołów
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Mirków
5:0
Piast Nowa Ruda
WKS II Śląsk Wrocław
2:0
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
3:1
Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa
2:1
MKP Wołów
Bielawianka Bielawa
1:2
WKS II Śląsk Wrocław
Polonia Trzebnica
1:2
Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Żarów
0:3
Piast Nowa Ruda
Piast Wrocław Żerniki
2:3
Orzeł Prusice
GKS Mirków
3:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Polonia Stal Świdnica
1:0
Górnik Wałbrzych
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
3:9
WKS II Śląsk Wrocław
Orzeł Prusice
2:2
Piast Nowa Ruda
Zjednoczeni Żarów
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
0:3
MKS Polonia Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych
1:1
Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice
2:8
Piast Wrocław Żerniki
MKP Wołów
1:0
Bielawianka Bielawa
GKS Mirków
3:3
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
0:2
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica
0:1
MKS Polonia Stal Świdnica
Zjednoczeni Żarów
1:1
Sokół Wielka Lipa
Piast Wrocław Żerniki
2:2
Górnik Wałbrzych
Piast Nowa Ruda
3:0
Sokół Marcinkowice
GKS Mirków
6:1
Bielawianka Bielawa
WKS II Śląsk Wrocław
10:0
Nysa Kłodzko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Prusice
2:1
Sokół Wielka Lipa
Zjednoczeni Żarów
0:8
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
2:6
Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych
2:0
Piast Nowa Ruda
Sokół Marcinkowice
5:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
1:4
WKS II Śląsk Wrocław
GKS Mirków
7:3
Unia Bardo
MKS Polonia Stal Świdnica
2:0
Piast Wrocław Żerniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości