Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:5
Nysa Kłodzko
Polonia Bystrzyca Kłodzka
12:1
AKS Strzegom
Zagłebie Wałbrzych
3:6
Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów
9:0
Gwarek Wałbrzych
MKS Victoria Świebodzice
3:1
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:2
Zagłebie Wałbrzych
Gwarek Wałbrzych
2:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Bielawianka Bielawa
2:3
MKS Victoria Świebodzice
Nysa Kłodzko
5:3
AKS Strzegom
Górnik Nowe Miasto
1:3
UKS Lechia Dzierżoniów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
3:0*
Górnik Nowe Miasto
Zagłebie Wałbrzych
4:5
Nysa Kłodzko
AKS Strzegom
2:1
Gwarek Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów
1:4
Bielawianka Bielawa
MKS Victoria Świebodzice
21:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Zagłebie Wałbrzych
1:6
MKS Victoria Świebodzice
Bielawianka Bielawa
3:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Górnik Nowe Miasto
9:0
AKS Strzegom
Nysa Kłodzko
7:2
Gwarek Wałbrzych
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
9:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Gwarek Wałbrzych
2:2
Górnik Nowe Miasto
UKS Lechia Dzierżoniów
7:0
Zagłebie Wałbrzych
MKS Victoria Świebodzice
10:4
Nysa Kłodzko
AKS Strzegom
0:6
Bielawianka Bielawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
3:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zagłebie Wałbrzych
2:9
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Bielawianka Bielawa
6:1
Gwarek Wałbrzych
Nysa Kłodzko
2:1
Górnik Nowe Miasto
MKS Victoria Świebodzice
5:0
UKS Lechia Dzierżoniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Wałbrzych
8:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Polonia Bystrzyca Kłodzka
5:3
MKS Victoria Świebodzice
Górnik Nowe Miasto
0:3
Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów
2:0
Nysa Kłodzko
AKS Strzegom
7:4
Zagłebie Wałbrzych
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
5:5
Gwarek Wałbrzych
UKS Lechia Dzierżoniów
4:2
Polonia Bystrzyca Kłodzka
MKS Victoria Świebodzice
8:1
AKS Strzegom
Nysa Kłodzko
0:8
Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:3
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bystrzyca Kłodzka
6:3
Nysa Kłodzko
Gwarek Wałbrzych
1:2
MKS Victoria Świebodzice
Bielawianka Bielawa
11:0
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
AKS Strzegom
1:1
UKS Lechia Dzierżoniów
Górnik Nowe Miasto
6:0
Zagłebie Wałbrzych
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości