Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Łomniczanka Stara Łomnica
1:3
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Polonia Ząbkowice Śląskie
2:2   k. 1 : 3
DABRO-BAU Makowice
KS Polanica Zdrój
2:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Sudety Międzylesie
3:1
Ats Wojbórz
Zamek Gorzanów
0:5
Pogoń Duszniki Zdrój
Słowianin Wolibórz
1:2
Ślęża Ciepłowody
Zieloni Mrowiny
1:0
STEP Tąpadła-Wiry
Czarni Wałbrzych
0:0   k. 3 : 4
KS Walim
Sudety Dziećmorowice
1:2
PUO Wiśniowa
Gwarek Wałbrzych
1:2
Iskra Witków Śląski
MKS Polonia Stal Świdnica
2:1
Włókniarz Głuszyca
MKS Polonia Stal Świdnica
4:0
Boxmet Piskorzów
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:2
Iskra Jaszkowa Dolna
DARBOR BOLESŁAWICE
4:6
MKS Victoria Świebodzice
Zagłebie Wałbrzych
2:1
Wierzbianka Wierzbna
Herbapol Stanowice
2:1
Podgórze Wałbrzych
Trojan Lądek Zdrój
4:4   k. 5 : 4
Orlęta Krosnowice
Unia Złoty Stok
3:1
Śnieżnik Domaszków
Błękitni Słotwina
0:5
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Kłos Lutomia
2:3
Bielawianka II Bielawa
Zieloni Mokrzeszów
1:2
Zieloni Łagiewniki
Zryw Łażany
0:3*
Cukrownik Pszenno
LKS Gilów
3:2
Dgpnz Roztocznik
GLKS Kamiennik
0:0
LKS Bierkowice
Unia Jaroszów
3:3
Orzeł Lubawka
Koliber Uciechów
1:5
Delta Słupice
Czarni Sieniawka
3:0
Inter Ożary
Górnik II Wałbrzych
3:1
Unia Bogaczowice
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
PUO Wiśniowa
1:2
MKS Victoria Świebodzice
Pogoń Duszniki Zdrój
3:0*
Sparta Ziębice
Sudety Międzylesie
4:5
LKS Bierkowice
Zieloni Mrowiny
0:1
Bielawianka II Bielawa
KS Walim
5:2
VENUS NOWICE
Cukrownik Pszenno
3:4
Victoria Tuszyn
MKS Polonia Stal Świdnica
1:1   k. 4 : 2
Pogoń Pieszyce
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:3
Skałki Stolec
Górnik II Wałbrzych
5:0
Górnik Gorce
MKS Polonia Stal Świdnica
2:3
Włókniarz Kudowa Zdrój
Polonia Bystrzyca Kłodzka
1:2
Piławianka Piława Górna
Zagłebie Wałbrzych
0:3
Grom Witków
Trojan Lądek Zdrój
1:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Unia Złoty Stok
2:4
Odrodzenie Szalejów Dolny
LKS Gilów
0:3
LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów
1:6
Granit Roztoka
Zieloni Łagiewniki
0:2
MKS Szczawno Zdrój
Czarni Sieniawka
3:5
Kryształ Stronie Śląskie
Delta Słupice
1:1   k. 2 : 4
Karolina Jaworzyna Śląska
Ślęża Ciepłowody
3:2
DABRO-BAU Makowice
Iskra Witków Śląski
3:7
Herbapol Stanowice
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
4:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Herbapol Stanowice
0:4
AKS Strzegom
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
0:2
Lechia Dzierżoniów
Bielawianka II Bielawa
1:4
Zjednoczeni Żarów
Górnik II Wałbrzych
1:3
Bielawianka Bielawa
MKS Polonia Stal Świdnica
1:0
KS Walim
Granit Roztoka
- : -
Grom Witków
LKS Bierkowice
- : -
Górnik Wałbrzych
Ślęża Ciepłowody
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Victoria Tuszyn
1:1   k. 2 : 4
Włókniarz Kudowa Zdrój
Kryształ Stronie Śląskie
0:4
KS Piast Nowa Ruda
Piławianka Piława Górna
1:1   k. 1 : 5
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
4:3
MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
1:4
Nysa Kłodzko
MKS Victoria Świebodzice
0:11
MKS Polonia Stal Świdnica
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
- : -
Granit Roztoka
Bielawianka Bielawa
- : -
Włókniarz Kudowa Zdrój
Zjednoczeni Żarów
- : -
Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Skałki Stolec
- : -
KS Piast Nowa Ruda
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Lechia Dzierżoniów
MKS Polonia Stal Świdnica
- : -
Nysa Kłodzko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości