Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
0:9
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Jaroszów
3:3
Kłos Lutomia
MKS Polonia Stal Świdnica
0:1
Victoria Świebodzice
Zieloni Łagiewniki
7:2
Orzeł Piława Dolna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
0:4
MKS Polonia Stal Świdnica
Victoria Świebodzice
5:1
Zieloni Łagiewniki
Kłos Lutomia
4:10
Orzeł Piława Dolna
Unia Jaroszów
1:5
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piława Dolna
0:4
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
14:0
Kłos Lutomia
MKS Polonia Stal Świdnica
18:2
Unia Jaroszów
Zieloni Łagiewniki
7:2
Pogoń Pieszyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
3:4
Orzeł Piława Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:0
MKS Polonia Stal Świdnica
Kłos Lutomia
1:7
Victoria Świebodzice
Unia Jaroszów
0:15
Zieloni Łagiewniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
11:0
Pogoń Pieszyce
MKS Polonia Stal Świdnica
5:1
Kłos Lutomia
Zieloni Łagiewniki
3:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Piława Dolna
15:1
Unia Jaroszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Jaroszów
0:30
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
3:5
Orzeł Piława Dolna
Kłos Lutomia
0:2
Pogoń Pieszyce
MKS Polonia Stal Świdnica
0:5
Zieloni Łagiewniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
8:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Pogoń Pieszyce
4:1
Unia Jaroszów
Orzeł Piława Dolna
3:2
MKS Polonia Stal Świdnica
Zieloni Łagiewniki
16:0
Kłos Lutomia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piława Dolna
3:7
Zieloni Łagiewniki
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0*
Pogoń Pieszyce
Kłos Lutomia
8:5
Unia Jaroszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piława Dolna
14:1
Kłos Lutomia
Karolina Jaworzyna Śląska
12:0
Unia Jaroszów
Zieloni Łagiewniki
- : -
Victoria Świebodzice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
13:3
Orzeł Piława Dolna
Pogoń Pieszyce
0:3*
Zieloni Łagiewniki
Kłos Lutomia
1:10
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
14:1
Kłos Lutomia
Orzeł Piława Dolna
3:0*
Pogoń Pieszyce
Zieloni Łagiewniki
6:3
Unia Jaroszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Pieszyce
- : -
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
- : -
Zieloni Łagiewniki
Unia Jaroszów
3:2
Orzeł Piława Dolna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
- : -
Unia Jaroszów
Pogoń Pieszyce
- : -
Kłos Lutomia
Karolina Jaworzyna Śląska
- : -
Orzeł Piława Dolna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
- : -
Victoria Świebodzice
Unia Jaroszów
- : -
Pogoń Pieszyce
Kłos Lutomia
- : -
Zieloni Łagiewniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości