Wrócili na zwycięską ścieżkę

Wrócili na zwycięską ścieżkę

Bardzo cenne zwycięstwo odniosła nasza drużyna trampkarzy która w pojedynku na szczycie tabeli pokonała Szkółkę Piłkarską Szczyt Boguszów-Gorce 3:1.

Sam mecz miał dwa zupełnie różne oblicza. Pierwsza połowa należała calkowicie do nas. Zdominowaliśmy gości i właściwie nie pozwoliliśmy im na stworzenie żadnej dogodnej sytuacji bramkowej. Znakomicie spisywał się przede wszystkim Szymon Grudzień, który tego dnia był nie do zatrzymania przez gości. Pierwszego gola strzelił po pięknej zespołowej akcji Dawid Połeć,a drugie trafienie należało do Szymona Grudnia, który przeprowadził piękny indywidualny rajd i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pokonał golkipera gości. Do przerwy więc prowadziliśmy 2:0.

Jednak od początku drugiej połowy inicjatywę przejęli goście,którzy przebudzili się z letargu i zaczęli grać dobry futbol. Strzelili kontaktowego gola i stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji do zdobycia kolejnej bramki. Jednak nasz zespół przetrzymał trudne chwile i 3 min przed końcem meczu wyprowadził zabójczą kontrę, po której Szymon Grudzień strzelił swojego drugiego, a dla nas trzeciego gola.

Dziękujemy drużynie gości za sportową rywalizację, a naszej drużynie trampkarzy gratulujemy udanego występu!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości