Sprawiedliwy remis

W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych odbył się dzisiejszy mecz młodzików z Polonią- Stal Świdnica. Mocno wiejący wiatr sprawił, że w pierwszej połowie inicjatywę mięli goście, zaś po przerwie gospodarze.

Pierwszego gola szybko zdobyli po błędzie naszego obrońcy grający z wiatrem przyjezdni, ale nasza drużyna zareagowała błyskawicznie i wyrównała po rzucie rożnym golem Gabriela Wyrostka. Niestety kolejny błąd w obronie dał prezent gościom, którzy skapliwie wykorzystali go i wyszli na prowadzenie 2:1.

Po przerwie wiatr był naszym sprzymierzeńcem, co spowodowało, że stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia gola, ale udało nam się zdobyć tylko jednego autorstwa Ignacego Osmolaka, który wykorzystał zamieszanie podbramkowe i umieścił piłkę pod poprzeczką rywala. Wynik 2:2 jest jak najbardziej sprawiedliwy i pochwały należą się obu drużynom, które dzielnie zmagały się z zimnem i mocno wiejącym wiatrem.