Mecz do jednej bramki

Mecz do jednej bramki

W sobotę nasi trampkarze podejmowali gości zza miedzy czy zespół Górnika Boguszów- Gorce. Od pierwszej minuty zaznaczyła się wyraźna przewaga naszej drużyny, która szybko zdobyła gola autorstwa Łukasza Czernika. Pomimo jeszcze kilku bardzo dobrych sytuacji dla naszej drużyny do przerwy zobaczyliśmy jeszcze tylko jednego gola, którego strzeliła Oliwia Michalska po pięknej asyście Kornela Nieczyperowicza. Do przerwy było więc 2:0

Tylko kilkanaście sekund licznie zebrani kibice czekali na kolejnego gola, a ładnym strzałem z dystansu popisał się rozgrywający tego dnia bardzo dobre zawody Szymon Grudzień. Tym trafieniem pozbawił on chyba jakichkolwiek złudzeń na korzystny wynik drużynę gości, która od tej pory ograniczała sie już tylko do obrony, chcąc wrócić do domu z jak najmniejszym workiem bramek. Natomiast nasi zawodnicy skrzętnie wykorzystali słabość rywali i jeszcze dwukrotnie umieścili piłkę w górniczej bramce. Najpierw zrobił to Miłosz Szewczyk podwyższając wynik na 4:0, a następnie swojego drugiego gola zdobył Szymon Grudzień, który ustalił wynik na 5:0.

Końcowy wysoki jest jak najbardziej zasłużony, a przy odrobinie lepszej skuteczości powinno wpaść jeszcze kilka goli dla naszej drużyny. Serdecznie gratulujemy im udanego występu i gratulujemy utrzymania pozycji lidera IV ligi okręgowej. Oby już tak do końca!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości