Cenne zwycięstwo młodzików.

W sobotę nasza drużyna młodzików rozegrała swój  drugi mecz w IV lidze okręgowej. Tym razem byliśmy gospodarzami spotkania i zmierzyliśmy się z drużyną KS Silesia Żarów. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do naszej drużyny, która po ładnych akcjach stworzyła sobie wiele sytuacji pod bramką rywala. Jednak pierwszego gola w tej części meczu zdobyli goście, a właściwie zrobił to nasz kapitan Patryk Jeliński, który tak niefortunnie interweniował przy rzucie rożnym rywali, że głową skierował piłkę do swojej bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia z naszej strony, bowiem już pierwsza akcja przyniosła nam wyrównanie na 1:1 a strzelczynią gola została Emilia Nawrocka. Nasza drużyna nie zadowoliła się tym jednym trafieniem i próbowała zdobyć zwycięską bramkę. Jednak goście przebudzili się w tej części meczu i także stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji do zdobycia gola. Największe niebezpieczeństwo groziło nam po rzutach rożnych, po których kilka razy niebezpiecznie zakotłowało się pod naszą bramką. Kilka minut przed końcem spotkania to my zdobyliśmy zwycięskiego gola, a uczynił to Ignacy Osmolak który najprzytomniej zachował się w polu karnym rywali i wyprzedzając bramkarza umieścił piłkę w siatce ustalając wynik na 2:1.

To był naprawdę ciężki mecz i cała drużyna zasłużyła na wielkie brawa za dobrą grę i za odwrócenie losów meczu! Serdecznie gratulujemy!